Επιτυχόντες πανελληνίων 2012

Η Διεύθυνση και οι Καθηγητές του Σχολείου συγχαίρουν τους επιτυχόντες και ευχαριστούν αυτούς και τους γονείς τους για την άψογη συνεργασία και την εμπιστοσύνη που έδειξαν προς  το Σχολείο.

ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΕ ΑΕΙ 74%

ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΤΕΙ 26%

Α Ε Ι  - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΗ

1  

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ. & ΤΗΣ ΑΓΩΓ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ   

2  

ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ

ΔΩΡΟΘΕΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)       

3  

ΒΙΣΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

4  

ΒΡΙΖΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  

5  

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)       

6  

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΤΙΜΟΘΕΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

7  

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ  

8  

ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

9  

ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

10  

ΓΚΡΑΤΖΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 

11 

ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 

12 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΟΔΗ

ΓΕΩΠ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)

13 

ΔΙΓΚΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  

14 

ΔΟΥΒΡΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15 

ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) 

16 

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

17 

ΖΑΠΡΟΥΔΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

18 

ΖΑΧΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ  & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

19 

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)   

20 

ΚΑΖΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

21 

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

22 

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

23 

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

24 

ΚΑΡΑΚΑΣΗ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

25 

ΚΑΧΠΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

26 

ΚΟΝΤΑΛΕΚΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ  

27 

ΚΟΝΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 

28 

ΚΟΥΛΙΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

29 

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

30 

ΛΕΟΝΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)    

31 

ΜΑΚΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

32 

ΜΑΝΤΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

33 

ΜΑΡΑΓΚΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)  

34 

ΜΙΧΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) 

35 

ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ     

ΜΟΝΙΜΩΝ  ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) - ΣΩΜΑΤΑ 

36 

ΜΟΥΔΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)   

37 

ΜΠΑΚΟΥΡΑ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

38 

ΜΠΑΡΜΠΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΛΗP/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ(ΛΑΜΙΑ)  

39 

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

40 

ΜΠΑΣΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

41 

ΜΠΟΝΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

42 

ΝΑΝΟΥΣΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   

43 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΑ

ΓΛΩΣΣΑΣ  ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

44 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ(ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)   

45 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ              

ΧΡΥΣΑΝΘΗ     

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

46 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 

47 

ΠΙΠΙΓΚΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΑΦΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  

48 

ΠΟΥΛΙΤΣΙΔΟΥ

ΝΙΟΒΗ

ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

49 

ΣΑΒΒΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ. ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔ(ΑΓΡΙΝΙΟ)

50 

ΣΕΡΤΗ

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ  

51 

ΣΠΑΝΙΔΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

52 

ΣΤΟΪΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

53 

ΣΤΟΛΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

54 

ΣΥΡΒΑΝΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)

55 

ΤΟΓΑ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   

56 

ΦΑΚΗ

ΥΒΟΝΝΗ

ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

57 

ΧΑΛΙΛΙ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΞΕΝ. ΓΛ. ΜΕΤΑΦ & ΔΙΕP.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦ.ή ΔΙΕΡ.(ΚΕΡΚΥΡΑ)

58 

ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΑΣΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)     

59 

ΧΟΥΚΛΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ     

ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

TEI

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΗ

60 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ   

61 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ  

62 

ΒΟΥΝΖΟΥΛΑΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

63 

ΖΑΧΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ  ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ  

64 

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

65 

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ 

66 

ΙΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ   

67 

ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)

68 

ΚΑΡΑΝΤΖΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

69 

ΚΑΤΑΡΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΡΟΣΤ.& ΣΥΝΤΗΡ. ΠΟΛ. ΚΛΗΡ/ΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ(ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

70 

ΚΙΤΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

71 

ΚΟΥΤΡΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  

72 

ΛΑΔΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΡ. ΑΝΑΠΤ.& ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ 

73  

ΛΙΑΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   

74 

ΜΑΤΖΙΑΡΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ 

75 

ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

76 

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

77 

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ(ΔΡΑΜΑ)  

78 

ΤΑΓΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

79 

ΤΟΝΟΝΙΔΟΥ

ΜΑΚΡΙΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

80 

ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ   

81 

ΤΣΙΦΟΥΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ(ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 

82 

ΦΑΡΚΑΤΣΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

83 

ΧΡΙΣΤΑΚΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ